Krośnieński Okręgowy Związek Żeglarski rok założenia. 1975

WYNIKI Puchar Soliny 2017

Wyniki XV Edycji Pucharu Soliny 2017 /po 5 regatach/
Klasa Laser

M-ce

Sternik

Regaty

1

2

3

4

5

6

1

Łukasz Torma

0

20

20

19,8

0

 

59,8

2

Jacek Moczarny

0

19

18

22

0

 

59

3

Damian Naleśnik

0

18

19

20,9

0

 

57,9

4

Maciej Moczarny

0

0

17

0

0

 

17

Klasa Skiff

M-ce

Sternik

Regaty

1

2

3

4

5

6

1

Maciej Zub

20

18

19

22

19

 

98

2

Maciej Skiba

19

20

18

20,9

18

 

95,9

3

Tomasz Łuszczyński

0

16

17

19,8

16

 

68,8

4

Marek Świgoń

0

17

16

17,6

17

 

67,6

5

Łukasz Kałamarz

n/k

0

20

0

20

 

40

6

Radosław Zawada

0

0

15

16,5

0

 

31,5

7

Mieszko Cieśla

0

19

0

0

0

 

19

8

Edyta Więcek

0

0

0

18,7

0

 

18,7

n/k

Mateusz Słaby

0

0

0

n/k

0

 

n/k

n/k

Jerzy Górowski

0

0

n/k

0

0

 

n/k

Klasa T1

M-ce

Sternik

Regaty

1

2

3

4

5

6

1

Agata Węgrzyniak

20

19

20

22

20

 

101

2

Przemysław Bobak

0

18

18

19,8

19

 

74,8

3

Aleksander Lenczyk

0

17

17

14,3

15

 

63,3

4

Łukasz Głowiński

0

0

19

20,9

18

 

57,9

5

Tomasz Menet

0

0

0

18,7

17

 

35,7

6

Ryszard Gajdek

19

0

16

0

0

 

35

7

Andrzej Kędra

0

20

0

0

0

 

20

8

Jan Nowak

18

0

0

0

0

 

18

9

Mieszko Cieśla

0

0

0

17,6

0

 

17,6

10

Nikolas Urba

0

0

0

16,5

0

 

16,5

11-12

Rafał Kędra

0

16

0

0

0

 

16

11-12

Jacek Szymański

0

0

0

0

16

 

16

13

Iga Suchodolska

0

0

0

15,4

0

 

15,4

14

Henryk Maciejowski

0

0

0

0

14

 

14

n/k

Marcin Kaczor

0

0

n/k

0

0

 

n/k

Klasa T2

M-ce

Sternik

Regaty

1

2

3

4

5

6

1

Mariusz Trzciński

17

19

19

20,9

20

 

95,9

2

Kazimierz Nowak

20

16

18

16,5

16

 

86,5

3

Paweł Wanat

19

15

16

18,7

15

 

83,7

4

Jan Frączkiewicz

0

18

17

19,8

17

 

71,8

5

Wojciech Kosmala

18

0

15

17,6

18

 

68,6

6

Krzysztof Czajka

0

20

20

22

n/k

 

62

7

Grzegorz Woźniak

16

0

0

0

19

 

35

8

Bogusław Sobowiec

0

17

14

0

0

 

31

9

Stanisław Dorosz

0

0

0

15,4

0

 

15,4

10

Grzegorz Ginter

0

0

0

0

14

 

14

11

Krzysztof Mazurkiewicz

0

0

0

0

13

 

13

n/k

Adam Bodnar

0

0

0

n/k

0

 

n/k

n/k

Grzegorz Małek

0

0

0

n/k

0

 

n/k

Klasa T3

M-ce

Sternik

Regaty

1

2

3

4

5

6

1

Michał Malinowski

18

19

19

20,9

19

 

95,9

2

Marek Sawicki

20

18

20

19,8

18

 

95,8

3

Jan Wilk

19

17

17

18,7

17

 

88,7

4

Wiktor Przybyło

0

16

16

15,4

14

 

61,4

5

Marek Szwed

0

0

18

17,6

16

 

51,6

6

Wojciech Spisak

0

0

0

22

20

 

42

7

Marian Markiewicz

0

0

0

16,5

15

 

31,5

8

Michał Brzozowski

0

20

0

0

0

 

20

9-10

Krzysztof Litwin

0

15

0

0

0

 

15

9-10

Zbigniew Gibała

0

0

15

0

0

 

15

Uwaga: Zgodnie z Zawiadomieniem o regatach P.S 2017:

- 4 regaty – punktacja ze wsp. 1,1

- po 6 regatach najgorszy wynik będzie odrzucony. Sokół – 602 440 845

Back to top